Skrevet av Daniel Kulblik,
15.09.2010
Se flere moter i bildespeilet på forsiden. (Foto: Daniel Kulblik)
Mote er kanskje ikke det første du forbinder med travbanen. Onsdag kveld var det likevel en realitet. Linderud Senter og Bjerkebanen inviterte til More-aften.
Med tapas på menyen og god sport i banen var grunnlaget lagt for en flott dag på travbanen. Da Linderud Senteret stilt med vakre modeller og høstens mote ble kvelden fullkommen. De mange frammøtte kunne kose seg under en litt annerledes dag på travbanen. Etter velkomst og spillveiledning i Hestesportens Hus, gikk turen over til restauranten der gjestene fikk servert en herlig tapas, god dessert og drikke.
Med ni løp på programmet var det mange som koste seg med god sport og spennende spill. For de som ikke hadde den store spillinteressen var det Linderud Senteret som stjal oppmerksomheten. Etter kveldens fjerde og sjette løp prydet modellene restauranten på banen. Til flott musikk travet de langbeinte rundt i lokalet til publikums store glede.
Vi takker Linderud Senteret for herlig samarbeid og ser med spenning fram mot lignende arrangement.