Skrevet av Daniel Kulblik,
06.04.2010
Samarbeidet mellom Bjerke travbane og Jokersystemet er strålende foran onsdagens jackpot-omgang. Lørdag rullet over én million kroner inn på kontoen til våre trofaste kunder.
Våre andelslag på 250, 500 og 1000 kroner gikk inn med full pott på Klosterskogen lørdag. Tross dramatikken i V75-finalen fikk vi full klaff og sikret våre spillere over én million norsk påskekroner. Etter en periode der vi har manglet de store gevinstene var dette gull verdt og viser at det lønner seg å være med på våre andelslag.
Onsdag handler det om jackpot på vår egen arena. Vi setter opp andelslag i V65-spillet der det ligger nærmere to millioner ekstra i sekserpotten. Også i V5-spillet frister vi våre kunder med spill. Vi håper påskelykken henger i og våre spillere får stor del av V65-kaken. Besøk www.bjerke.no/andelslag for mer informasjon.