Skrevet av Daniel Kulblik,
04.06.2009
Fine andelspenger på Biri i går.
Det ble ingen storutbetaling på Biri onsdag, men for våre andelsspillere ble det likevel en fin kveld. Totalt rullet 183 000 kroner inn på kontoen til våre mange trofaste kunder.
13 seksere og 272 femmere ga en samlet gevinst på 102 375 kroner på ekspertkupongene. I tillegg gikk 10 vanlige andelslag inn med seks rette. Det etter en meget god rangering av våre eksperter. Totalt rullet 183 825 kroner tilbake til våre kunder.
Alt i dag er det nye muligheter. Jokersystemet og Bjerke travbane setter opp andelslag til både V5 omgangen på Klosterskogen og Øvrevoll. I morgen fredag er det Østersund og Jarlsberg som står på agendaen. Mest spenning knytter det seg til lørdagens V75-omgang fra Bergen travpark. Vi får flere sportslige godbiter, og det kan fort dukke opp en storutbetaling på Vestlandet.
Gå inn på www.bjerke.no/andelslag og les mer om våre andelslag. Her finner du også mer informasjon om vårt samarbeid.