Det nærmer seg.....

Skrevet av Daniel Kulblik,  16.11.2009
Artikkelbilde

Onsdag 25. november er det klart for årets siste Damenes aften. Fredag er siste mulighet til å melde seg på. Sleng deg med på moroa.

Damenes aften er og blir et konsept som fungerer bra. Nå er det årets siste mulighet til litt ekstra moro før julestria setter inn. Vi får besøk fra foredragsholdere fra Vinmonopolet på Økern. Vedkommende vil fortelle om ulike vin- og champagnetyper som passer bra til julematen. I tillegg får vi besøk av en av landets fremste kvinnelige travtrenere, og kanskje dukker også noen av landets mest lovende travkusker opp.

Herlig mat, godt drikke, spill og spenning står også på agendaen. Vi kan garantere en kveld du legger på minnet. Les mer om påmelding her. Fristen er fredag 20. november.