Full klaff for andelsspillerne

Skrevet av Daniel Kulblik,  10.07.2008
Artikkelbilde

Hele åtte andelslag fikk full klaff, og totalt spilte Bjerkes andelslag inn 227 254 kroner under onsdagens V65-omgang på Jarlsberg. Den fine rangeringen til ekspertene ga bra uttelling. Fredag, lørdag og søndag bys det på nye muligheter.

- Vi lyktes veldig bra med rangeringen vår på Jarlsberg i går. Austevoll var med på samtlige kuponger i V65-finalen. Med litt klaff gjennom dagen kunne det blitt virkelig fin utbetaling, men uansett ble det fine feriepenger, smiler salgsleder Henning Brennhovd ved Bjerke travbane.

I dag er det hviledag, men fredag til søndag rettes all fokus igjen mot Jarlsberg travbane. Brennhovd kan garantere at jobben allerede er i gang.
- Vi går til med hud og hår for å skaffe oss best mulig informasjon foran løpene. Jeg kan garantere at vi er godt forberedt når kupongene leveres inn. Jeg håper vi skal gi våre kunder noen ekstra feriepenger i løpet av Jarlsberg-helgen, smiler Henning Brennhovd.

Sammen med Jokersystemet setter Bjerke travbane opp flust at andelslag til samtlige V-spill på Jarlsberg fra fredag til søndag. Gå inn på http://www.bjerke.no/andelslag/ og bli med på spenningen.