Dean Hoffman er omgangens mest markerte i det klokken passerte 16.00 onsdag ettermiddag. Den Trond Anderssen-trente 4-åringen har utviklet seg veldig i år, og jakter sin sjette seier for året. Fra et flott spor er han trolig sikret en fin posisjon, og da en av feltets antatt hardeste konkurrenter er strøket, styrker det Dean Hoffman sjanser ytterligere. Uten feilsteg er trolig Dean Hoffman vinner av DD-1, eller er det duket for en overraskelse?
Hardt spilt er også Libero og Gøran Antonsen i V65-1, Langelidgutten i V65-2, Nøstemai i V65-3, Quantum Maximillian i V65-4 og sist, men ikke minst 10 Rinde Kvikken i V65-finalen.
To kjøreendringer
Vi har også fått inn to kjøreendringer og en rekke strykninger til kveldens løp:
4. løp: 9 Engli Gnist kjøres av Alexander Heisholt.
6. løp: 11 Kæra Goliat kjøres av Dagfinn Aarum.
Strykningene finner du her.
Spill andelslag
Sammen med Bjerke travbane og Jokersystemet kan du spille andelslag til onsdagens V65-omgang. Våre påleste tipseksperter jobber allerede med tipsene fram mot løpsdagen. Besøk http://www.bjerke.no/andelslag/ for mer informasjon eller kjøp.
Tips og vurderinger
På Norsk Rikstotos hjemmeside kan du lese flere artikler rettet mot kveldens V65-omgang. Vi anbefaler samtlige en titt innom disse:
Marcus Milsluker
Fem kjappe: Per Gottling
Far og sønn Antonsen dominerer?
Kvikk nok igjen?
- En stor outsider
- Stoler på Libero